Який головні закони про права дітей

Який головні закони про права дітей

 • Права ребнка звід прав дітей, зафіксований в міжнародних документах з прав ребнка. Відповідно до Конвенції про права ребнка, ребнок це особа, яка не досягла 18 років. Держава взяла на себе зобов'язання захищати дітей, тому вони мають такі ж права, як і дорослі.Ребнок має право на семью.Ребнок має право на турботу і захист з боку держави, якщо немає тимчасової або постійної захисту з боку родітелейРебнок має право відвідувати школу і учіться.Ребнок має право на равенство.Ребнок має право вільно висловлювати свої мислі.Ребнок має право на власне мненіе.Ребнок має право на ім'я і гражданство.Ребнок має право на отримання інформаціі.Ребнок має право на захист від насильства і жорстокого обращенія.Ребнок має право на медичне обслужіваніе.Ребнок має право на відпочинок і Досу г.Ребнок має право на додаткову допомогу з боку держави, якщо є особливі потреби (наприклад, у дітей з обмеженими можливостями).
 • Конституція РФ
  Конвенція про права дитини, ООН, 1989 г.
  ФЗ "Про основні гарантії дитини в Російській Федерації"
  Сімейний кодекс РФ
  Закон РФ від 21 грудня 1996 року N 159-ФЗ Про додаткові гарантії щодо соціальної підтримки дітей-сиріт і дітей, які залишилися без піклування батьків
  ФЗ Про опіки і піклування
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

− 3 = 1

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: