Есе Христофор Колумб

Есе Христофор Колумб

 • КОЛУМБ, ХРИСТОФОР(Cristoforo Colombo, Cristobal Colon) (14511506), іспанський мореплавець, який відкрив Америку. Італієць за походженням. Народився в Генуї між 25 серпня і 31 жовтня 1451 в родині ткача-шерстянщіка Доменіко Коломбо. У 1470 почав активно брати участь в комерційних операціях (до 1473 під керівництвом свого батька). У 14741479 зробив кілька плавань у складі торгових експедицій генуезької компанії Чентуріоне-Негро: відвідав о.Хіос, Англію, Ірландію, про-ва Порто-Санто і Мадейра. У 1476 влаштувався в Португалії. У 14821484 побував на Азорських о-вах і на гвінейському узбережжі (форт Сан-Жоржі-да-Міна).
 • Христофор Колумб (1451 - 1506) мореплавець, відомий тим, що відкрив Америку. Народився на острові Корсика.
  У 1470х роках Христофор Колумб ходив в морські експедиції з торговими цілями. Але вже тоді в біографії Колумба виникла ідея подорожі до Індії через захід. П'ять разів експедицію Колумба відкидають в різних країнах. Лише в 1492 році подорож Колумба було схвалено. Йому було присвоєно титул дона, обіцяні винагороди в разі вдалого проведення проекту.
  Зібравши кошти, в 1492 році було здійснено перше подорож Христофора Колумба. Тоді ж відбулося відкриття Колумбом Америки, хоча сам він вважав землі індійськими. Під час першої експедиції в біографії Христофора Колумба були відкриті Багамські острови, Гаїті, Куба.
  Під час другої подорожі флот Колумба складався вже з 17 судів. Тоді відкриття Христофора Колумба включали Віргінські, Малі Антильські острови, Ямайку, Пуерто-Ріко. По поверненню до Іспанії Колумб запропонував селити на недавно відкриті землі злочинців.
  Третя експедиція для Кристофора Колумба в біографії була здійснена в 1498 році. Головним відкриттям Колумба був острів Тринідад. Однак у цей же час Васко да Гама знайшов справжній шлях до Індії, повернувшись з багатою наживою. Колумб як мореплавець був оголошений обманщиком, відправлений до Іспанії. По поверненню з нього зняті звинувачення.
  У 1502 році в біографії Христофора Колумба було скоєно четверте подорож. Він досяг берега Центральної Америки, довівши, що між Атлантичним океаном і Південним морем лежить материк. Якщо що скороти ще.
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

− 2 = 2

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: